Mūsu farmakovigilances speciālistiem ir liela pieredze farmakovigilances un medicīnisko ierīču vigilances jomā. Mēs nodrošinām zāļu reģistrācijas īpašnieku atbalstu farmakovigilances jautājumos nacionālajā līmenī, kā arī medicīnisko ierīču ražotāju un izplatītāju lokālo atbalstu medicīnisko ierīču vigilances jautājumos, lai panāktu pilnīgu atbilstību nacionālās likumdošanas normatīvo aktu prasībām un nodrošinātu pacientu drošību.

ZĀĻU BLAKUSPARĀDĪBU UZRAUDZĪBA

Aicinām Jūs ziņot mums par novērotajām blakusparādībām, kuras radušās lietojot zāles, kurām Fresenius Medical Care Deutschland GmbH un Vifor France ir reģistrācijas apliecības īpašnieks.

Tālr.: +371 67 615 651

Veidlapu ziņošanai var lejupielādēt šeit: ZIŅOJUMS_PAR_ZĀĻU_BLAKUSPARĀDĪBU.doc

Lūdzu, aizpildiet veidlapu un nosūtiet uz e-pastu vai pa faksu:

Fakss: +371 67 617 613

E-pasts: info@dialize.lv

Ziņojot par blakusparādībām, Jūs varat palīdzēt nodrošināt daudz plašāku informāciju par zāļu drošumu.

Sakarā ar Eiropas parlamenta regulu par fizisku personu datu apstrādi (GDPR), kas stājās spēkā 2018. gada 25. maijā, aizpildot ziņojumu par nevēlamo zāļu blakusparādību, Jūs piekrītat attiecīgai datu apstrādei, kas ir vērsta uz blakusparādību uzraudzību. SIA Baltijas Dialīzes Serviss neapstrādā un neglābā datus vairāk nekā tas ir nepieciešams, saskaņā ar uzņēmuma datu apstrādes un aizsardzības politiku. 

Parakstot un nosūtot ziņojumu, atļauju SIA “Baltijas Dialīzes Serviss” darbiniekiem sazināties ar mani, lai precizētu (ja nepieciešams) ziņojumā minēto informāciju un uzdotu nepieciešamos papildu jautājumus.