Zemās plūsmas augstās caurlaidības FX dializatori

Šajos dializatoros ir apvienots inovatīvais korpusa dizains un modernizēta (uzlabota) dialīzes membrāna – heliksona membrāna – kuras ražošanā izmanto jaunu procesu – īpašu nano kontrolēto (NCS) tehnoloģiju.

NCS Tehnoloģija - īpaša tehnoloģija, radot ļoti precīzus iekšējās membrānas slāņa poru struktūru un poru izvietojumu atbilstoši vajadzīgajai lietošanai.

Augstās plūsmas augstās caurlaidības dializatori

Jaunais FX classix apvieno augstu kapacitāti attiecībā uz urēmisko toksīnu izvadīšanu un arī visas FX-class dializatoru priekšrocības. FX classix dializatori piedāvā pierādīto Fresenius kvalitāti attiecībā uz standarta hemodialīzi, un atver durvis arī kardioprotektīvai hemodialīzei.


FX CorDiax pamatā ir Helixone® plus membrāna, kas ir mērķtiecīgi modificētā Helixone® membrāna. Šķiedras dizains uzlabo mazmolekulāro toksīnu izvadīšanu, kā arī vidējā līmeņa molekulu, piemēram, mikroglobulīna (ß2-m) labāku izvadīšanu, tajā pašā laikā minimizējot dzīvībai svarīga albumīna zudumus. Tā kā paaugstināts (ß2-m) līmenis ir saistīts ar augstāku mirstības risku, FX CorDiax dializatoru izmantošana augstas plūsmas dialīzē vai FX CorDiax hemodiafiltru izmantošana ONLINE HDF sekmē vislabākos terapijas rezultātus.