AquaUNO

AquaUNO ir kompaktā reversās osmozes sistēma, kura ir izcili piemērota ekonomiskai un videi nekaitīgai dialīzes permeāta ražošanai vienai dialīzes iekārtai.
Augstspiediena sūknis, membrānas modulis un atbilstošs kontroles aprīkojums (vadītspējas mēršūna) tiek izmantoti, lai saražotu dialīzes permeātu no dzeramā ūdens.

AquaWTU

AquaWTU 125/250 ir pilnīga ūdens attīrīšanas sistēma. Tā ir reversās osmozes sistēma ar integrētu ūdens pirmssagatavošanu. Dialīzes permeāts tiek izgatavots no dzeramā ūdens, izmantojot ūdens pirmssagatavošanas komponentus, augstspiediena sūkni un membrānas moduļus, kā arī attiecīgas kontroles ierīces.

AquaBplus

AquaBplus ir mikrokontrolleru kontrolēta, pilnībā automatizēta reversās osmozes iekārta, kura izmanto pirmssagatavoto mīkstināto ūdeni, lai saražotu dejonizētu ūdeni, ko sauc arī par permeātu.

CDS 08

CDS 08 ir moderna un ekonomiska koncentrāta padeves iekārta. Mikroprocesora kontrolētais modulis nodrošina ekonomisku un precīzu koncentrāta padevi caur cirkulācijas cilpu. Dialīzes koncentrāta (-u) cirkulācija sākas no uzglabāšanas tvertnes (-ēm). Pievienota pie MSC (media supply center), dialīzes iekārta saņem nepieciešamo dialīzes koncentrāta daudzumu. Dialīzes koncentrāta pārpalikums tiek atgriezts centrālās koncentrāta padeves ciklā, samazinot zudumus.

Granumix

Koncentrāta maisīšanas iekārtas GRANUMIX 107S / GRANUMIX 507S ir nelielas iekštelpu ražošanas iekārtas sausā koncentrāta (Granudial®) samaisīšanai ar permeātu, lai sagatavotu dialīzes koncentrātu.

Granumix 107S                                                                     Granumix 507S